APPLE: Треньорите на „Левски“ участваха в уебинар за социалното и психическото здраве на подрастващите

Треньорите на „Левски“ участваха в уебинар за психическото здраве на подрастващите, организиран от Лацио (лека атлетика).  Това е четвъртият уебинар по проект „APPLE„, съфинансиран по програма Еразъм+ Спорт.

В програмата са треньори от 8 европейски гранда (Левски-спорт за всички, Лацио, Олимпиакос, Алборг, Цървена звезда, Феънорд, Хашк Младост, Понтевекио Болоня).

Онлайн обученията имат за цел да подготвят треньорите за срещите им с ученици от общообразователните училища, за популяризиране здравословният начин на живот.

Модератор за “Левски-Спорт за всички” е Ванина Миланова, генерален секретар на сдружението и президент на асамблеята на Европейската асоциация на многоспортовите клубове.

Цялата лекция може да проследите тук:

Презентираните материали може да откриете в нашата Библиотека .

 

error

Абонирайте се за да получавате актуалните новини за Сдружение "Левски-Спорт за всички" навреме!