ВОЛЕЙБОЛ: Отборът на “Левски София” за кадети записа служебна победа в последната си среща от квалификационния турнир за финалите на държавното първенство

Отборът на “Левски София” за кадети записа служебна победа в последната си среща от квалификационния турнир за финалите на държавното първенство.
Съперникът на “сините” “Арда” (Кърджали) не се яви на мача в зала “Васил Симов” и така нашите приключиха с актив от 3 победи. Възпитаниците на Андреа Буратини на практика си осигуриха участие на финалите след 3:0 над домакина ЦСКА.

error

Абонирайте се за да получавате актуалните новини за Сдружение "Левски-Спорт за всички" навреме!