Левски завърши наравно 1:1 при гостуването си на Лудогорец в Разград.
Козмин Моци откри за домакините в 49-ата минута, а Живко Миланов изравни в 72-ата минута.
Освен това в мача имаше и три червени картона, като два от тях бяха за „орлите“. Драгош Григоре (70′) и Анисе (85′) видяха червения цвят, а за „сините“ Деян Иванов (47′) бе изгонен за игра с ръка при отсъждането на дузпата в началото на втората част.

